• Registration
Сторінка практичного психолога PDF Друк e-mail
Вівторок, 24 січня 2017, 12:54

Сторінка практичного психолога

Психологічна служба в навчальному закладі є складовою частиною системи охорони фізичного і психічного здоров′я учнів і діє з метою виявлення та створення оптимальних соціально-психологічних умов для розвитку особистості.

Психологічна служба в навчальному закладі забезпечує своєчасне і систематичне вивчення психофізичного розвитку дитини, мотивів її поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей, створення умов для саморозвитку та самовиховання, сприяє виконанню освітніх і виховних завдань навчального закладу.

Психологічна служба в навчальному закладі керується Конституцією України, Декларацією прав людини, Конвенцією про права дитини, Законом України «Про освіту», чинним законодавством України, Етичним кодексом психолога.

Психологічна служба навчального закладу тісно працює з органами охорони здоров′я, соціального захисту, сім′ї та молоді, внутрішніх справ, а також із громадськими і благодійними організаціями.

Вітаю Вас!


Я, Дʼяченко Ольга Олександрівна, практичний психолог ВПУ №7

Хто такий психолог?

Це звичайна людина,яка довго слухає клієнта після чого допомагає знайти вихід з різних ситуацій.

Немає нічого гіршого коли болить душа.

Вона болить тоді, коли болять думки…

На що можна розраховувати звернувшись до психолога?

Психолог - це не пігулка, яка діє сама по собі. Психолог - це людина, яка допоможе розібратися в проблемі і знайти варіанти її вирішення. Сам психолог нічого не вирішує і не змінює, він лише іде поруч з клієнтом, даючи йому віру в себе і в свої сили. Все, що відбувається в житті клієнта - досягнення особисто клієнта.

З ким працює психолог?

Психолог працює з психічно здоровими людьми, що мають здатність розсудливо мислити, міркувати, відчувати і адекватно передавати свої думки і відчуття, які не почувають себе щасливими або мають проблеми або утруднення в самому собі, у відносинах з іншими, або в життєвій ситуації що склалася.

Професійне кредо: «Чудеса знаходяться не в методиках, а в самій дитині, але потрібно мати Око в серці, щоб побачити їх».

Життєве кредо: «Дорога довжиною у тисячу миль починається з першого кроку».

Графік роботи кабінету практичного психолога

Понеділок

Вівторок

Середа

Четвер

Пʼятниця

Субота

Неділя

7:45 – 16:15

7:45 – 16:15

7:45 – 16:15

7:45 – 16:15

7:45 – 16:15

вихідний

вихідний

Візитна картка

Освіта – вища

200-2004 роки Кременчуцький педагогічний коледж імені А.С. Макаренка

2004-2009 роки Полтавський державний педагогічний університет

імені В.Г. Короленка

Спеціальність – практичний психолог, соціальний педагог, соціально-педагогічний працівник по роботі з дітьми із девіантною поведінкою .

 

 

 

Соромитесь звернутися до практичного психолога

або хочете внести пропозицію анонімно,

саме тому надопомогу молодим людям біля

кабінету практичного психолога розміщено

«Скриньку довіри»

 

 

Основними видами діяльності практичного психолога є:

  • психолого-педагогічна діагностика, виявлення причин, що ускладнюють розвиток та навчання учнів;
  • корекція та усунення відхилень у психофізичному та індивідуальному розвитку та поведінці, схильностей до залежностей та правопорушень, формування соціально- корисної  життєвої перспективи;
  • індивідуальні та групові консультації з учнями, педагогічним колективом, батьками;
  • профілактика та попередження конфліктним ситуаціям у навчально-виховному  процесі

Кабінет практичного психолога

Перш за все, психолог в ПТНЗ – це психолог-практик, який вміє спілкуватись з педагогами, майстрами в/н та адміністрацією, який має професійний авторитет серед учнів та їх батьків. Йому близьке і зрозуміле училищне життя, він готовий працювати з багатьма психолого-педагогічними проблемами, володіти методами психодіагностичної та психокорекційної роботи.

 

В якості основних видів діяльності виступають:

- психологічна просвіта ;

- психопрофілактика, направлена на збереження психологічного здоров’я дітей;

- психологічне консультування всіх учасників навчального процесу;

- психодіагностика;

- корекційно - розвивальний вид діяльності.

Психологічний кабінет практичного психолога ВПУ №7 - це спеціально обладнане приміщення для здійснення професійної діяльності.

Робочій кабінет призначений для проведення індивідуальної діагностики, корекційно-відновлювальної та розвивальної роботи; індивідуальної консультаційної роботи з учнями, педагогічними працівниками, батьками, а також для підготовки до занять, тренінгів, виступів; обробки результатів психологічних обстежень та оформлення висновків і рекомендацій.

У кабінеті забезпечується своєчасне і систематичне вивчення психофізичного, соціально-психологічного розвитку учнів, мотивів їх поведінки і діяльності з урахуванням вікових, інтелектуальних, фізичних, статевих та інших індивідуальних особливостей.

 

Психологічний кабінет умовно розділений на  зону комфорту та робочу зону.

Зона комфорту оснащена зручним кріслом, штучним фонтаном для релаксації (відомо що шум води заспокоює), декоративною перегородкою для естетичного вигляду та квітами. Діти реагують на навколишнє середовище більш безпосередньо, ніж дорослі, тому у зоні комфорту учні відчувають відносний психологічний комфорт, який розслабляє свідомість.

Колір стін, підлоги, меблів, штор підібраний за принципом використання спокійних і нейтральних тонів, які не викликають додаткових подразнень. Стеля пофарбована в білий колір, стіни мають салатний колір.

У робочій зоні практичний психолог готується до занять, тренінгів, виступів, обробляє результати психологічних обстежень та оформляє висновки, поради і методичні рекомендації.

У кабінеті розміщено інформаційний стенд для учнів та батьків з профілактичними буклетами: «СНІД та його профілактика», «Насилля – хвороба суспільства», «Профілактика куріння», «Пам’ятка для батьків», «Життя прекрасне»(профілактика суїцидальної поведінки) тощо.

Оформлення кабінету відповідає санітарно-гігієнічним, технічним нормам (освітлення, температура, вологість) та естетичним вимогам. Кабінет має достатнє природне та штучне освітлення, звукову ізоляцію.

Робочий кабінет розташовано в зручному для відвідувачів місці. На вхідних дверях закріплена табличка "Практичний психолог", графік роботи кабінету, затверджений директором ВПУ №7. У багатьох в житті виникають труднощі, особливо складно переживати такі моменти підліткам. Деякі підлітки соромляться звернутись до фахівця або хочуть внести пропозицію анонімно,саме тому для допомоги молодим людям біля кабінету практичного психолога розміщено «Скриньку довіри».

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.