• Registration
Вшанування подвигів учасників Революції Гідності PDF Друк e-mail
Написав Юлія Люта   
Середа, 22 листопада 2017, 20:00

21 листопада Україна відзначає День Гідності та Свободи, що об’єднав дві знакові події у  новітній історії країни – Помаранчеву революцію 2004 року та Революцію Гідності 2013 року.

 

Метою запровадження пам’ятної дати стало донесення до сучасного і майбутніх поколінь об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.

 

 

22 листопада 2004 року – початок Помаранчевої революції в Україні, загальнонаціональних протестів, мітингів та інших акцій громадянської непокори. Через рік, у листопаді 2005 року, Ющенко заснував свято – День Свободи.

Однак, влада, встановлена в Україні на той момент, так і не змогла реалізувати більшості очікувань, покладених на неї народом.

Наступним Президентом України став Віктор Янукович. Він скасував День Свободи і об’єднав його з Днем Соборності Указом від 30 грудня 2011 року.

У листопаді 2013 року українці знову вийшли на Майдан. Три роки тому, увечері 21 листопада, на майдані Незалежності почали збиратися учасники мітингу, їх було 1500 чоловік, а 24 листопада – понад 100 тисяч прихильників євроінтеграції.

6 жовтня 2016 року Президент Петро Порошенко підписав указ Про відзначення у 2017 році Дня Гідності та Свободи. Згідно з докуметом, у Києві, обласних центрах та інших населених пунктах 21 листопада відбулия меморіальні, урочисті та культурно-мистецькі заходи на вшанування громадянської мужності учасників подій Помаранчевої революції та Революції Гідності.

Учні та педагогічні працівники ВПУ №7 м. Кременчука долучилися до відзначення цієї пам’ятної дати. Класними керівниками навчальних груп було проведено виховні години з нагоди цієї знаменної дати. Учнями був організований флешмоб, на плацу навчального закладу були викладені слова «Гідність і Свобода»!


Останнє оновлення на Середа, 06 грудня 2017, 10:27
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід