• Registration
««Ми ніколи не станемо дорослими…», - діти Бабиного Яру» PDF Друк e-mail
Написав Людмила Сипко   
Субота, 25 листопада 2017, 12:27

Трагедія Бабиного Яру – одна з найстрашніших у жорстокому ХХ сторіччі. Дивно, але чим більше часу проходить від тих жахливих вересневих днів 1941 року, тим більше ці події стають застережним «знаком біди» для наших сучасників, чорним символом людської ненависті і насильства.

27 вересня 1941 року нацисти розстріляли в Бабиному Яру понад 700 пацієнтів психіатричної лікарні, а вже за дві доби, упродовж 29-30 вересня, там розстріляні понад 30 тисяч євреїв, не враховуючи дітей – їх розстрілювали без ліку. Пізніше братська могила у Бабиному Яру поповнилась ще тисячами євреїв і ромів, активістів ОУН і радянських військовополонених. За різними даними, у період нацистської окупації 1941-43 років у Бабиному Яру розстріляні від 70 до 150 тисяч осіб. Дивом врятуватися серед тисяч тих, хто опинився в Бабиному Яру, вдалося лише 29-тьом. Ще живі окремі вцілілі жертви цього злочину, праведники миру, які їх врятували, і свідки-кияни, котрим довелося пережити страшні роки гітлерівської окупації. Ніколи не забуде невинно пролиту кров київська земля... Ніколи не забудуть це с корботне і святе місце кияни і жителі нашої країни.

28 вересня у читальному залі бібліотеці ВПУ №7 відкрилася книжкова виставка ««Ми ніколи не станемо дорослими…», - : діти Бабиного Яру», приурочена цій трагедії та, зокрема, страшній долі розстріляних тут дітей. Представлені на ній документи розповіли про криваві події у Києві, злочинну діяльність фашистського режиму в Україні і за її межами.

Важливо пам’ятати про те, що відбулося, задля запобігання таким трагедіям у майбутньому.


Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2018, 13:04
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід