• Registration
Діти Голокосту PDF Друк e-mail
Написав Ігор Іжевський   
Понеділок, 29 січня 2018, 11:44

Ізраїльский письменник І. Бауер написав: «Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не були жертвами, катами або байдужими спостерігачами.”

Щороку 27 січня всім прогресивним людством відзначається Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту. Голокост – це особлива сторінка в світовій історії. Людство не знало більш жахливого запланованого геноциду, коли в програмі цивілізованої країни передбачалось знищення цілого народу самими жорстокими і недозволеними методами.

 

26 січня, напередодні Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту, у нашому училищі відбувся урок пам’яті – виховний захід на тему «Діти Голокосту».

На заході були присутні старшокласники шести загальноосвітніх шкіл міста і учні ВПУ №7. Перед учнями виступали директор благодійного фонду «Марш Життя» Бакк Є.М. і завідуюча бібліотекою-філією №8 ЦБС для дорослих Карпова Л.О.

Для молоді був продемонстрований уривок з фільму «Хоробре серце Ірени Сендлер» , який розповідає про те, як у роки Другої світової війни ця хоробра жінка врятувала з Варшавського гетто 2500 єврейських дітей.

Останнє оновлення на Вівторок, 06 березня 2018, 13:20
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід