• Registration
AdapterLAB – відкрита майстерня розвитку PDF Друк e-mail
Написав Олена Забокова   
П'ятниця, 20 квітня 2018, 08:43

З квітня 2018 р. у ВПУ 7 запрацював гурток з прототипування «#AdapterLAB – відкрита майстерня розвитку», керівником якого є майстер виробничого навчання Олена Миколаївна Забокова.
Гурток з’явився за сприяння голови правління Громадської організації «Культурний ді@лог», яка зацікавлена у поширенні проекту «#AdapterLAB – відкрита майстерня розвитку».
Організація надала у використання 3D принтер та ЧПУ станок, для того, щоб учні мали можливість прототипувати та тестувати свої творчі ідеї та рішення базі Вищого професійного училища №7, адже міждисциплінарний підхід є основою інноваційних рішень.
Учні виявили зацікавленість. Робота гуртківців зараз не обмежується якоюсь однією галуззю знань, а є переплетенням витоків загальних знань про світ, закони буття, про свій внутрішній світ з умінням творчо подати своє бачення, розуміння, відчуття, осмислення.
В учнів формуються уявлення про самобутність і оригінальність використання комп'ютерної графіки як виду мистецтва, про можливості комп'ютерної графіки при створенні 3D моделей. У процесі цієї діяльності в учнів цілеспрямовано формуються притаманні винахідникам якості особистості, знання, навички і уміння, необхідні для самореалізації, для розкриття творчого потенціалу особистості кожного учня не тільки в майбутній професії, а й в інших сферах життєдіяльності.


Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 19:16
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.