• Registration
НАВЧАЛЬНІ ТРЕНУВАННЯ З ЦИВІЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ PDF Друк e-mail
Написав Вероника Мазур   
Понеділок, 23 квітня 2018, 20:24

18.04.2018 колектив Вищого професійного училища №7 м. Кременчука приймав участь у масштабних тренуваннях органів управління та сил цивільного захисту територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Полтавської області. Згідно тактичного задуму, внаслідок умовного руйнування греблі Кременчуцької ГЕС та прориву води Кременчуцького водосховища, утворюється зона катастрофічного затоплення в яку попадає частина міста Кремнечука.

На базі училища було розгорнуто приймальний пункт евакуації для дітей дошкільного і молодшого шкільного віку, створено кімнату матері і дитини, медпункти, кімнати для розміщення еваконаселення.

На території училища управлінням ГУ ДСНС України у Полтавській області організовано виставку сучасної техніки, яка використовується у надзвичайних ситуаціях.

У заході взяли участь директор департаменту цивільного захисту Державної служби України з надзвичайних ситуацій М.О.Майоров, заступник голови обласної державної адміністрації Р.І.Товстий, керівники галузевих департаментів облдержадміністрації, органи місцевого самоврядування.

Останнє оновлення на Понеділок, 23 квітня 2018, 20:33
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід