• Registration
Відкритий урок з української літератури PDF Друк e-mail
Написав Алла Прокопенко   
П'ятниця, 27 квітня 2018, 09:03

 

30 березня 2018 року у групі О1-17 ВПУ № 7 м. Кременчука, Прокопенко А.О., було проведено відкритий урок з української літератури «Роль І.Франка у розвитку драматургії і театру. («Украдене щастя»).

 

Значення творчості І. Франка, її актуальність» з метою продемонструвати методику реалізації креативного підходу до узагальнення й поглиблення набутих знань з теми з використанням інтерактивних форм і методів навчання.

На уроці було використано різні форми, методи і прийоми навчання: індивідуальна робота, робота у групах, постановка проблемного питання; інтерактивні вправи: «Ажурна пилка», «Дискусія», «Моделювання ситуації».

Розповідь викладача про Франка-драматурга віртуально занурила учнів у світ театру кінця ХІХ ст. – початку ХХ ст. За допомогою метода «Ажурна пилка» на уроці створено ситуацію, яка надала змогу учням працювати разом для засвоєння великої кількості інформації за короткий проміжок часу; заохотила учнів допомагати один одному вчитися, навчаючи. Дискутуючи, вони набували навиків не соромитися висловлювати власні думки щодо конкретних питань чи ситуацій; доводили правоту своїх думок, аргументуючи їх, а використання методу «Моделювання ситуації» дозволило учням уявити дії героїв драми «Украдене щастя» на сучасному етапі.

Останнє оновлення на Понеділок, 30 квітня 2018, 08:24
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.