• Registration
Вікторина «Хто ти в армії програмістів?» PDF Друк e-mail
Написав Олена Єфремова   
Четвер, 13 вересня 2018, 00:00

13.09.2018, у 256 – й день року, традиціно святкують професійне свято працівників ІТ-сфери – День програміста. Зазвичай, в установах проходять наукові конференції, на яких виступають фахівці в області програмування, або організовуються лекції та семінари, на яких можна прослухати професійних айтішників, обмінятися досвідом і навчитися чомусь новому.

Також в середині першого осіннього місяця часто проводяться конкурси з програмування. Змагання влаштовуються як між окремими експертами, так і між командами.

Так, напередодні цього свята 11.09.2018 в групі ОП1-17, учні якої здобувають професію «Оператор з обробки інформації та програмного забезпеченя», класним керівником Єфремовою О.Л. було проведено вікторину «Хто ти в армії програмістів?». Дві команди GALAXY в складі Глущенка В., Гацмана Д., Кісельова О., Селезньова С., Ємця М. і 5GC в складі Колодяжного Ф., Саніна М., Ємельяненко В., Костоусова Д., Головка В. змагалися в чесному двобої за честь називатися Генералами армії програмістів. Учасники визначалися, хто краще знає історію розвитку інформаційних технологій, видатних фахівців в цій галузі, мови програмування, розв’язує логічні задачі, складає і відгадує ребуси в області програмування і алгоритмізації.

Глядачі і вболівальники теж не залишалися осторонь. Вони могли допомогти своїм улюбленим командам, взявши участь у грі із вболівальниками і принести команді додаткові бали, правильно відповівши на питання вікторини.

Змагання команд оцінювало фахове журі із викладачів професійно-теоретичної підготовки і майстрів виробничого навчання Іванова О.О., Ченакал С.Г., Чистова М.О.

Перемогу здобула команда GALAXY. Переможці і учасники отримали сертифікати і призи. Також було відзначено найбільш активних вболівальників Скальського М.,  Сокольського І., Будаєва І., Бідного Д.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 вересня 2018, 17:01
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід