• Registration
Вікторина “ Я профі ” PDF Друк e-mail
Написав Олег Кривенко   
П'ятниця, 28 вересня 2018, 18:19

Одна з рис технічно розвиненого суспільства, це наявність дієздатної промисловості і галузі машинобудування, здатність виробляти різноманітні машини і пристрої, знаряддя виробництва та предмети споживання. Машинобудування України займає одну з ключових позицій в економічному секторі країни, воно має свою власну структуру і поділяється на масу окремих галузей. Це металообробка та важке машинобудування, суднобудування і судноремонт, тракторобудування й автомобілебудування, верстатобудування і приладобудування, авіабудування і авіаремонт, а також залізнична галузь, електротехнічна, сільськогосподарська і звичайно ж ракетобудування та підприємства оборонного комплексу.

В цілому, в структурах і підрозділах машинобудівної галузі України задіяні понад 2800 промислових підприємств і понад 230 організацій, що виконують різноманітні наукові, науково-технічні та дослідницькі роботи. Приблизна кількість працюючих у цій галузі людей – більше 1 млн. чоловік.

Враховуючи особливу важливість машинобудівної галузі в розвитку і функціонуванні економіки країни, а також її роль у суспільстві, професійне свято машинобудівників України, “ День машинобудівника ” виник ще з часів Радянського Союзу і був додатково закріплений Указом Президента України від 8 вересня 1993 року № 361/93 і щорічно відзначається в четверту неділю вересня.

За вже сформованою традицією в День машинобудівника в організаціях і на підприємствах проводяться урочисті збори, нагороджуються передовики виробництва та здійснюється вручення заохочувальних премій, також проводяться концерти та інші святкові заходи.

В 2018 році День машинобудівника України припадає на 23 вересня.

З нагоди цього професійного свята ЦМК “ Галузеве машинобудування та прикладна механіка ” (голова ЦМК Кривенко О.М.) 25 вересня 2018 року на базі кабінету спеціальних дисциплін та предметів №15 провела вікторину “ Я профі ” (організатори вікторини: викладач Кривенко О.М. та майстер виробничого навчання Сидоренко С.В.). До участі у заході були запрошені учні 3 – 5 курсів підготовки кваліфікованих робітників з професій “ Верстатник широкого профілю ”, “ Оператор верстатів з програмним керуванням ” та молодших спеціалістів за спеціалізаціями “ Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях ” та “ Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робото технічних комплексів ”.

Учні мали можливість продемонструвати власний рівень знань з практичної та теоретичної підготовки. Учасники наполегливо готувалися до цього конкурсу. Під час відповідей учні продемонстрували достатній та високий рівень знань з навчальних предметів професійної підготовки.

Журі вікторини на чолі з майстром виробничого навчання Змієвською О.Г. підбило підсумки і визнало переможця. Ним став учень групи ОМ – 17 – МС Дмитро Жигилій. Переможця вікторини нагороджено почесною грамотою, учасники вікторини заохочені солодощами від учпрофкому училища.

Останнє оновлення на Понеділок, 01 жовтня 2018, 14:06
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід