• Registration

Проект «Регіональний освітній інформаційний центр»

(1996-1998)


Даний проект реалізується електромеханічним відділом українсько-німецького модельного центру ВПУ-7 м. Кременчука. Підтримка проекту здійснюється Інститутом професійної освіти Німеччини, Головним управлінням професійної освіти Міністерства освіти України та Кременчуцьким міськвиконкомом. Проект «Регіональний освітній інформаційний центр» присвячений створенню в Полтавскій області на базі некомерційної науково-освітньої мережі центру поширення педагогічних і інформаційних технологій, що спираються на сучасні досягнення в області телекомунікацій.

Реалізація даного проекту ведеться по трьох напрямках:

1. Створення на базі регіонального мережевого вузла експериментальної площадки для перевірки в місцевих умовах різноманітних новинок в області інформаційного сервісу й апаратної частини сучасних телекомунікацій, що могли б лягти в основу розвитку повномасштабної регіональної інформаційної мережі освітніх закладів.

2. Генерація інформаційної системи з базами даних, що містять матеріали, необхідні шкільним організаціям регіону як для здійснення учбово-виховної, так і для адміністративної діяльності.

3. Створення учбово-методичного центру з метою розвитку в регіоні системи дистанційної освіти, а також підготовки викладачів і консультантів для навчання вчителів і учнів шкіл, використанню можливостей нових інформаційних технологій (у тому числі і Internet) в навчально-виховному процесі.

Роботу з проекту веде колектив електромеханічного відділу українсько-німецького модельного центру ВПУ-7 м.Кременчука в співробітництві з:

• Головним управлінням професійної підготовки Міністерства освіти України;

• Федеральним інститутом професійної освіти ФРН.

• Кременчуцьким міськвиконкомом.

У результаті виконання проекту Центр стане сполучною ланкою училищних і шкільних організацій регіону з аналогічними українськими, російськими і зарубіжними інформаційними системами, розширить можливості прямого доступу в міжнародний інформаційний простір. Інформаційний сервер Центру http://www.model.poltava.ua буде містити різноманітні матеріали. Це й електронні підручники для вчителів і школярів (по яким незабаром почнуться дистанційні курси під керівництвом досвідчених викладачів-методистів), і «візитки» шкіл, і плани територіальних управлінь по справах освіти (колишні ОблВО, МіскВО і РайВО), і шкільні газети, і сторінки дитячих поетів і композиторів, а також маса іншої інформації.

Усі зауваження і пропозиції, пов'язані зі здійсненням даного проекту, можна адресувати його координатору Валентину Костенко ( Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт. ) ВПУ-7 м. Кременчука заздалегідь дякує організації готовій надати підтримку проекту.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.