• Registration
Стоп булінг! PDF Друк e-mail
Написав Ольга Д'яченко   
Понеділок, 18 листопада 2019, 07:52

12 листопада 2019 року у Вищому професійному училищі № 7 відбулася зустріч учнів першого курсу з провідним інспектором Крюківського районного відділу пробації Оксаною Моріною, начальником відділу правопросвітництва Кременчуцького місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Світланою Терещенко, головою профспілки учнів ВПУ№7 Наталією Поповою та практичним психологом ВПУ№7 Ольгою Д'яченко.

На початку зустрічі учні дізнались про діяльність органів пробації в напрямку виправлення засуджених, зокрема, наглядові та соціально-виховні заходи, які застосовуються до неповнолітніх, які вступили в конфлікт із законом, та послуги, які надає Кременчуцький місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

В продовженні заходу учні переглянули презентацію, яка розкриває сутність поняття «булінг», його форми, прояви, після чого учні були залучені до обговорення причин жорстокої поведінки та її наслідків для переслідувача, жертви, та спостерігачів. Усі разом розібрались, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу, яким чином можна попередити та подолати булінг.

Розповідаючи про відповідальність за булінг, інспектор пробації зосередила увагу на віці, з якого настає відповідальність, порядку відбування стягнення у виді громадських робіт.

Наостанок учні були залучені до інтерактивної гри, в ході якої вчились розпізнавати ознаки булінгу, розуміти мотиви поведінки та почуття булера і його жертви.

Даний захід був спрямований на підвищення поінформованості молоді в сфері права та мав на меті сприянню молодому поколінню у виборі правослухняної моделі поведінки та захисту своїх прав, попередити поширення негативних соціальних явищ.

 

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.