• Registration
Обласний майстер-клас по використанню STEM-кабінету викладачами різних предметів PDF Друк e-mail
Написав Юлія Хайчіна   
Четвер, 21 листопада 2019, 15:02

STEM-освіта – це творчість викладачів і учнів, а STEM- кабінет – це обладнання, яке сприяє цій творчості. STEM-освіта за допомогою практичних занять демонструє учням можливість застосування отриманих знань в повсякденному житті.

 

21 листопада 2019 року Вище професійне училище №7 стало творчим майданчиком для колег із ЗП(ПТ)О Полтавщини, які завітали на обласний майстер-клас по використанню STEM-кабінету викладачами різних предметів.

З моменту отримання STEM-кабінету викладачі ВПУ №7 адаптують обладнання під предмет, розробляють інструкції до лабораторних і практичних робіт, до занять гуртків, а також використовують під час проведення робочих уроків, які потребують використання необхідного обладнання, що відсутнє в кабінеті викладача-предметника (прилади лабораторії, документ-камера).

Викладач Людмила Токшелукова провела пристендовий урок «Цифрова лабораторія Einstesn як інструмент реалізації міжпредметних зв’язків базових предметів з предметами професійно-технічного циклу».

Цифрова лабораторія «Einstein» передбачає використання різних цифрових датчиків, за допомогою яких можна проводити широкий спектр досліджень, демонстраційних лабораторних робіт, лабораторного практикуму, а також здійснювати науково-дослідні проекти, що сприяють вирішенню міжпредметних завдань.

Цифрова лабораторія забезпечує інтегрований підхід з метою досягнення максимальних результатів у навчанні.

Надзвичайно цікавою була презентація співпраці викладача фізики та керівника гуртка технічної творчості у розробці проєктів з використанням 3D друку. Своїм творчим досвідом такої взаємодії поділилися представники Решетилівського професійного аграрного ліцею ім. І.Г. Боровенського (діючі моделі квадрокоптера, гідравлічної руки, гучномовця).

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 09:44
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.