• Registration
Виховна година "Булінг в навчальному закладі" PDF Друк e-mail
Написав Ольга Д'яченко   
Четвер, 28 листопада 2019, 13:56

У Вищому професійному училищі №7 триває акція «16 днів проти насильства».

План заходів.

У зв'язку з цим практичний психолог провела виховну годину в групі З1-19 на тему: «Булінг в навчальному закладі. Причини та наслідки».

Учні під час виховної години переглянули презентацію та відеоролик, які розкривають сутність поняття «булінг», його форми, прояви, після чого учні були залучені до обговорення причин жорстокої поведінки та її наслідків для переслідувача, жертви, та спостерігачів. Усі разом розібрались, чим відрізняється звичайний конфлікт від булінгу, яким чином можна попередити та подолати булінг.

Розповідаючи про відповідальність за булінг, практичний психолог зосередила увагу на віці, з якого настає відповідальність, порядку відбування стягнення у виді громадських робіт, або виплата штрафів.

Наостанок учні були залучені до інтерактивної гри, в ході якої вчились розпізнавати ознаки булінгу, розуміти мотиви поведінки та почуття булера і його жертви.

Дана виховна година спрямована на підвищення поінформованості молоді в сфері права та мав на меті сприянню молодому поколінню у виборі правослухняної моделі поведінки та захисту своїх прав, попередити поширення негативних соціальних явищ.

 

 

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.