• Registration
Обласна методична секція викладачів і майстрів виробничого навчання зварювальних професій PDF Друк e-mail
Написав Юлія Люта   
Середа, 18 грудня 2019, 09:58

17 грудня 2019 року на базі Вищого професійного училища №7 м.Кременчука Полтавської області під керівництвом методиста Навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області Ірини ПАЗИЧ відбулася обласна методична секція викладачів і майстрів виробничого навчання зварювальних професій «Впровадження виробничих технологій у освітній процес. Поєднання теорії і практики» з практичними майстер-класами.

 

Учасників семінару привітав директор ВПУ№7 м. Кременчука Микола НЕСЕН. В рамках семінару старшим майстром Олександром ПОПОВИМ була презентована робота Навчально-практичного центру "Зварник. Електрозварник ручного зварювання. Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах".

Викладач Ірина КАБАЧЕНКО презентувала учасникам секції досвід ВПУ№7 з питань співпраці викладачів професійно-теоретичної підготовки та майстрів виробничого навчання в підготовці учнів.

Під час заходу було проведено ряд майстер-класів: старшим майстром Олександром Поповим «Ручне дугове зварювання покритим електродом -111», майстрами виробничого навчання Олександром Бабіним «Дугове зварювання неплавким (вольфрамовим) електродом в інертних газах - 141» та Олександром Шевельовим «Дугове зварювання металевим електродом в активних газах - 135».

Всім учасникам семінару надано можливість тренінгу на зварювальному обладнанні з врученням сертифікатів.

Останнє оновлення на П'ятниця, 21 лютого 2020, 09:43
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.