• Registration
Енергетичні перегони PDF Друк e-mail
Написав Дмитро Гаврилець   
Четвер, 26 грудня 2019, 10:01

22 грудня – День Енергетика – професійне свято всіх працівників енергетичної галузі України. З 870 учнів вищого професійного училища №7, 210 учнів є майбутніми фахівцями цієї галузі.

З приводу професійного свята, та з метою розвитку навичок самостійної пізнавальної діяльності учнів, поширення їх інтересу до професії, 24 грудня 2019 року викладач Жосан Володимир Олексійович підготував і разом з фахівцями з професійно – теоретичної підготовки Мазуром В.І., Ромашиною В.В, Пінчук Г.Г., Костенко О.В., Яциною М.М., майстром в/н Гаврильцом Д.Г. провели для учнів 1-3 курсів, що навчаються за професією «Електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування», позаурочний захід «Енергетичні перегони» у вигляді квесту. Кожна група-учасник була представлена в перегонах командою з трьох учнів.

 

Завдання для кожної з команд полягало у проходженні дистанції з семи станцій (навчальних кабінетів і майстерня) на яких необхідно було виконати різні завдання у вигляді задач, ребусів, анаграм, визначення відповідностей і т.д. Основною вимогою гри було як найшвидше пройти усі станції, зазначені у маршрутному листі, і набрати максимальну кількість балів за виконанні завдання. За дотриманням правил гри слідкували спеціальні спостерігачі, які про будь які порушення , вносили відмітки у маршрутні листи.


Не всі завдання виявилися легкими, тому кількість отриманих балів і час проходження дистанції у команд виявилися досить різними. Але задоволення від квесту отримали як всі учасники, так і організатори.

За отриманими балами команди посіли наступні місця:

1 місце – команда групи Е2-18 (60 балів)

2 місце – команда групи Е1-18 (52 бали)

3 місце – команда групи Е2-19 (48 балів)

4 місце – команда групи Е1-19 (38 балів),

5 місце – команда групи Е1-17 (32 бали)

Тож вітаємо переможців, а також усіх учнів та педагогів ЦМК «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» з їх професійним святом.

Останнє оновлення на Середа, 26 лютого 2020, 09:00
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.