• Registration
Енергія і середовище-2020 PDF Друк e-mail
Написав Юлія Люта   
П'ятниця, 14 лютого 2020, 14:57

У Національному еколого-натуралістичному центрі учнівської молоді Міністерства освіти і науки України 12-14 лютого ц.р. відбувся фінал Всеукраїнського конкурсу молодіжних проектів з енергоефективності „Енергія і середовище-2020” під гаслом “Збережемо енергію – збережемо Планету”.

Конкурс проведений за підтримки співорганізаторів – громадської організації «Екологічний клуб Еремурус – Україна», Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви та спонсорів заходу: Партнерської мережі «Освіта для сталого розвитку», Бюро з питань екології Української греко-католицької церкви.

Вітаємо найталановитіших, найкреативніших, найвідповідальніших учнів групи ОП1-18 Марину Хайчіну та Ярослава Ширяєва (під керівництвом методиста ВПУ №7 Юлії Хайчіної) з перемогою у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності "Енергія і середовище-2020", які посіли почесне 2 місце.

 

Мультфільм «Паралелі» - це авторська робота, що виконана за допомогою 3D технік. В основі сюжету лежить співставлення поведінкових звичок людей щодо сортування сміття. Мультфільм створено двома мовами: українською та англійською.

Головний персонаж – Гриша. Це молода людина, яка живе серед нас, використовуючи всі блага цивілізації. Одного разу, гуляючи звичайними вулицями звичайного міста, де в повітрі СО2 перевищує всі безпечні показники, де на дорогах панують залізні коні, де дерева вже давно зникли, Гриша завітав до музею. Але це незвичайний музей, це – «Музей непотрібних речей».

Експонати музею, на перший погляд, не представляють ніякої цінності, не зрозуміло, що тут дивного. Музей облаштовано сучасними технологіями, тому тут не має екскурсовода. Біля кожного експонату є QR-код, який переносить Гришу у віртуальну реальність (всі QR-код є робочими, якщо зупинити відеопоказ та відсканувати їх своїм смартфоном).

Після екскурсії Гриша виходить з музею та потрапляє на вулицю, яка засаджена деревами, по якій їздять електромобілі, що символізує зміну екосвідомості молоді.

До проєкту також входять мотиваційні матеріали:

  • закладки-мотиватори;
  • комікси «Таємниця Чорного пакету» у стендовому та книжковому форматі, до речі, у книжковому форматі є посилання у вигляді кодів на екологічні ігри;
  • календар «Сортуй відповідально!»;
  • сайт «ЕкоБуцінки», де можна знайти всі представлені напрацювання та пограти в екологічні ігри, створені авторами проєкту.

Рекламно-інформаційний аспект полягав у розповсюдженні інформації про проєкт. Для цього було використано сучасні гаджет-технології: коди, соціальні мережі, ютуб-канал.

Для вирішення фінансового аспекту учні звернулися до інтернет спільноти з пропозицією стати спонсорами в реалізації їхнього невеличкого екопроєкту. Завдячуючи небайдужості користувачів Інтернет автори проєкту змогли виготовити авторські футболки та роздатковий матеріал.

Переглянути роботи можна за посиланнями:


Останнє оновлення на Четвер, 20 лютого 2020, 10:23
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.