• Registration
Пам'ятні заходи PDF Друк e-mail
Написав Тетяна Манілова   
Вівторок, 25 серпня 2020, 07:52

Протягом 21-25 серпня у Вищому професійному училищі №7 м.Кременчука проходили заходи щодо відзначення Дня Державного Прапора України, 29-ї річниці незалежності України, Дня вшанування памяті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

21 серпня у Вищому професійному училищі №7 було організовано тематичну виставку та перегляд фільму, які присвячені вшануванню пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

22 серпня було забезпечено вивішування у ВПУ №7 Прапора України до відзначення Дня Державного Прапора та 29-ї річниці Незалежності України.

З 19 по 25 серпня було максимально залучено до медіапроектів (з урахуванням вимог законодавства щодо запобігання поширення гострої респіраторної хвороби СOVID-19) учасників операцій об’єднаних сил, антитерористичної операції, громадських діячів представників родин загиблих учасників бойових дій.

20, 21, 24 та 25 серпня належно вшанували пам’ять загиблих захисників України, батьки, працівники училища та учні ВПУ №7 здійснили покладання квітів до стіни пам’яті загиблих учнів училища у зоні проведення АТО/ООС, у музеї АТО/ООС запалили свічку пам’яті за загиблими захисниками України, віддали шану тим, хто нині відстоює державну незалежність.

Розширений репортаж буде показано 29.08.2020 о 19.30 на телеканалі "Візит" у рубриці "Наш час".

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.