• Registration
МАРШРУТ РУХУ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Понеділок, 31 серпня 2020, 21:31

МАРШРУТ РУХУ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ

  1. Вхід здобувачів освіти  до навчальних кабінетів здійснюється через центральні входи першого та другого корпусів з позначкою «вхід», де здійснюють їх опитування про самопочуття, перевірку наявності захисної маски/респіратора, відповідно до графіка, за яким відбувається допуск здобувачів освіти до закладу: на вході до першого навчального корпусу училища сестрі медичній Тетяні МАЗУРЕНКО та слюсарю-ремонтнику Євгену ПОПЕЛЮ щоденно, на вході до другого корпусу училища по понеділках техніку з експлуатації приміщень - Марині ТУМАНОВІЙ, по вівторках інженеру з охорони праці - Олександру КОШЕЛЕВУ, по середам особі з питань цивільного захисту - Володимиру ПОЛЯКОВУ, по четвергам – керівнику центру кар’єрного успіху – Катерині КОРОГОД, по п’ятницям – практичному психологу – Ользі Д’яченко.
  2. Вхід здобувачів освіти на уроки виробничого навчання до виробничих майстерень здійснюється через входи до виробничих майстерень першого та другого корпусів з позначкою «вхід», де здійснюють їх опитування про самопочуття, перевірку наявності захисної маски/респіратора, відповідно до графіка, за яким відбувається допуск здобувачів освіти до закладу (розкладу занять): на вході до виробничих майстерень першого корпусу училища механік Надія ЗАКРЕВСЬКА та комірник (інструментальної комори) Валентина МАСЛОВА, на вході до виробничих майстерень першого корпусу училища по понеділках – майстер в/н Іван ШЕВЧЕНКО, по вівторках - майстер в/н Світлана ЛЕВЕНЕЦЬ, по середам – майстер в/н Василь МУСІЙЧУК, по четвергам – майстер в/н Олег ЛИСАК, по п’ятницям – майстер в/н Леонід ШОСТАК.
  3. При русі коридорами навчального корпусу №1 училища слід дотримуватися правої сторони, рухатися за вказівниками та зберігати соціальну дистанцію.
  4. При русі коридорами навчального корпусу №2 училища необхідно: учням, в яких уроки проводяться на другому поверсі підніматися по східцях зліва, спочатку до їдальні, а далі рухатися за вказівниками та зберігати соціальну дистанцію; учні в яких уроки на першому, третьому та четвертому  поверхах необхідно рухатися прямо та підніматися по східцях зліва (в районі кабінету начальника цивільного захисту) далі рухатися за вказівниками та зберігати соціальну дистанцію.
  5. Вихід з поверхів навчального корпусу №1 слід здійснювати по сходах з позначкою «вихід» за вказівниками, зберігаючи соціальну дистанцію, через запасний вихід в районі кабінету сестри медичної та на центральний вхід з позначкою «вихід» з внутрішньої сторони.
  6. Вихід з поверхів навчального корпусу №2 слід здійснювати по сходах справа з позначкою «вихід» за вказівниками, зберігаючи соціальну дистанцію, на запасний вихід з позначкою «вихід» в районі кабінету практичного психолога та на центральний вхід з позначкою «вихід» з внутрішньої сторони.
  7. Вихід з майстерень навчальних корпусів №1, №2 слід здійснювати дотримуючись правої сторони через центральні входи з позначкою «вихід» з внутрішньої сторони, рухаючись за вказівниками та зберігати соціальну дистанцію.
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.