• Registration
Порядок дій УЧНЯ Вищого професійного училища №7 м.Кременчука в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID 19) PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Понеділок, 31 серпня 2020, 21:35

Порядок дій УЧНЯ Вищого професійного училища №7 м.Кременчука
в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID 19)

1. Ознайомитися із графіком за яким відбувається допуск навчальних груп за входами училища.
2. Ознайомитися із закріпленням відповідно до розкладу занять навчальних груп за кабінетами училища.
3. Ознайомитися із маршрутом руху здобувачів освіти в училищі та дотримуватися його під час освітнього процесу; з’явитися до училища не пізніше, ніж за 15 хвилин до початку навчальних занять чи виробничого навчання до визначених входів.
4. Обов’язково провести санітарну обробку рук антисептичним засобом при вході, за необхідності – температурний скрінінг.
5. До початку, під час освітнього процесу поставити до відома про стан самопочуття майстра в/н,  класного керівника, викладача; при поганому самопочутті залишатися вдома, звертатися до закладів охорони здоров’я.
6. При собі мати захисні маски/респіратори, бажано пакети або контейнери для чистих та використаних засобів індивідуального захисту; за відсутності пакетів для утилізації використаних масок викидати у спеціальні контейнери/урни біля входів в училище.
7. Під час занять у навчальних кабінетах та виробничих майстернях можна перебувати без захисних масок.
8. Переміщатися приміщеннями училища лише при одягнених засобах індивідуального захисту, неухильно виконувати вказівки чергового викладача на поверсі, чергового адміністратора.
9. При русі коридорами училища слід дотримуватися правої сторони та зберігати соціальну дистанцію.
10. Харчуватися в їдальнях навчальних корпусів №1, №2 після третього та четвертого уроків здобувачі освіти повинні з обов’язковим дотриманням карантинних вимог (не порушуючи фізичної дистанції 1 метр, відстань між столами не менше 1,5м та не більше 4 осіб за столом); придбати їжу можна у їдальнях першого та другого корпусів при дотриманні карантинних вимог.
11. Питний режим здобувача освіти організовується з допомогою використання індивідуальних ємностей для рідини або фасованої питної продукції (функціонування питних фонтанчиків на території училища не дозволяється).
12. Залишати навчальний заклад через закріплений вихід.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.