• Registration
PDF Друк e-mail

Електрозварник на автоматичних та напівавтоматичних машинах

Електрозварник ручного зварювання за допомогою електрозварювальної апаратури виконує зварювання деталей, вузлів, різних конструкцій, трубопроводів тощо з різних видів сталей, чавуну, кольорових металів, сплавів, а також виконує кисневе різання деталей з високовуглецевих, спеціальних сталей, чавуну, кольорових металів та наплавляє деталі, інструменти тощо.

Особливості професії:

Робота електрозварника ручного зварювання відноситься до професій з підвищеною небезпекою – тому наявність заземлення, вентиляції, індивідуальних засобів захисту, тощо є обов'язковими вимогами охорони праці. Електрозварник ручного зварювання може легко перекваліфікуватись на різальника, газозварника, контролера зварних швів та монтажника санітарно-технічних систем тощо.

 

 

Навички та вміння:

1. Знати будову джерел живлення, які застосовує, їх електричні схеми;

2. Розумітися на властивостях і призначенні зварювальних матеріалів; основних видах контролю зварних швів;

3. Вміти вибирати зварювальні матеріалів;

4. Знати причини виникнення внутрішніх напруг і деформації в виробах, які зварює, і заходи їх запобігання; установлення режимів зварювання за заданими параметрами..

5. Розуміти принципи дії електрозварювальних машин, апаратів для дугового зварювання, іншого обладнання, а також правила їхнього використання.

6. Вміти виконувати різні види зварних з’єднань, типи швів, побудову зварювального шва.

7. Дотримуватись норм технологічного процесу.

8. Знати і виконувати вимоги нормативних актів про охорону праці і навколишнього середовища, додержуватись норм, методів і прийомів безпечного ведення робіт.

9. Знати інформаційні технології.

10. Вивчати кращий досвід роботи з професії за новітніми технологіями, економічні досягнення, необхідні для успішного виконання професійних завдань та обов’язків.

Місця роботи:

- в приватних організаціях;

- в сферах обслуговування;

- в житлово-комунальних господарствах;

- на будмайданчиках;

- в автомайстернях;

- в організації по забезпеченню засобів комунікацій;

- на промислових заводах і фабриках.

 

Перспективи і кар’єра (посади та підприємства):

У перспективі професія електрозварник ручного зварювання. передбачає отримання професійної освіти, досвіду роботи, підвищення кваліфікації.

Кар'єрні сходи виглядають так: бригадир - технік - технолог, інженер - керівник відділу - керівник підприємства - проектувальник - конструктор - головний інженер. Швидкість просування по кар'єрних сходах безпосередньо залежить від якості роботи працівника, а також його особистих амбіцій.

Термін навчання : після 11 класів – 10 місяців

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2021. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.