• Registration
PDF Друк e-mail

Курси підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ України.

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України № 749 від 14.08.09 р. «Про підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання ПТНЗ» та рішення Всеукраїнської наради-семінару «Сучасні підходи щодо підвищення кваліфікації майстрів виробничого навчання» від 14.12.09 р.,  в період з 2 лютого по 24 квітня 2010 року проходило навчання першої групи слухачів з числа майстрів виробничого навчання ПТНЗ України за напрямом машинобудування з професії «Електрогазозварник». Курси проходили в два етапи: дистанційний та очний. Перший етап – дистанційний. Заключний етап – очний. Заключний етап відбувався на базі вищого професійного училища № 7 м. Кременчука Полтавської області в період з 12 по 24 квітня 2010 року.


Фахову підготовку слухачів здійснювали педагогічні працівники Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука: викладач фахових дисциплін Петращук Інна Василівна і майстри виробничого навчання Бараннік Володимир Ілліч, Дяченко Юрій Вікторович, Попов Олександр Миколайович. Педагогічні працівники училища пройшли навчання за п’ятитижневою програмою підготовки фахівців за напрямом «Зварювання» в Міжгалузевий учбово-атестаційному центрі Інституту електрозварювання ім. Є.О. Патона.


На дистанційному етапі слухачі курсів вивчали державний стандарт професійно- технічної освіти на відповідний розряд з професії, за якою здійснюється підвищення кваліфікації, проходили стажування на підприємствах свого регіону та психолого-педагогічну підготовку, яку здійснював Київський професійно-педагогічний коледж ім. А. С. Макаренка за дистанційною формою.


Слухачі прибули з Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Івано-Франківської, Полтавської, Херсонської, Хмельницької областей. Навчальна група складалась з 26 слухачів.


Урочисте відкриття курсів відбулося 13 квітня 2010 року. На відкритті були присутні: директор департаменту професійно-технічної освіти Міністерства освіти і науки України Десятов Т. М., начальник Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації Мирошниченко В.І.,   директор обласного центру зайнятості Клавдієва К.Д., заступник міського голови м. Кременчука Хоменко В. П., голова Автозаводської районної ради м. Кременчук Коваленко В. М., міський голова м. Карлівка Яковенко С. М., директор Кременчуцького міськрайонного центру зайнятості Нападайло В.І., завідуюча відділом у справах сім'ї та молоді Кременчуцької міської ради Одерій Т.А., директор Обласного молодіжного центру праці відділу сім'ї та молоді Полтавської обласної державної адміністрації Безпалюк А. С., заступник Генерального директора – директор з персоналу і соціальних питань ХК «АвтоКрАЗ» Паскевич М.І., директор з персоналу та охорони праці ВАТ «Кременчуцький колісний завод» Коваленко В.І., віце-президента з кадрів та побуту ВАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин» Редькіна О.В., директора з персоналу і соціальних питань ВАТ «Крюківський вагонобудівний завод» Мельник С. В.,  в.о. директора з кадрів та побуту ВАТ «Кременчуцький сталеливарний завод» Винник Р. О., директор з кадрових питань та побуту ВАТ «Полтавський гірничозбагачувальний комбінат» Євтушенко В.О.,  працівники Головного управління освіти і науки Полтавської обласної державної адміністрації та навчально-методичного центру професійно-технічної освіти у Полтавській області, директори професійно-технічних навчальних закладів та їх заступники з навчально-виробничої роботи міст Кременчука, Полтава, Карлівка, Комсомольська, педагогічні працівники Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука.


Слухачі курсів, під час навчання, мали можливість ознайомитись з новітніми технологіями в галузі «Зварювання» на Холдинговій компанії «АвтоКрАЗ» та Відкритому акціонерному товаристві «Кременчуцький колісний завод».

Всі слухачі успішно закінчили курси підвищення кваліфікації, захистивши письмову роботу з психолого-педагогічної підготовки, виконавши пробні кваліфікаційні роботи та успішно пройшовши тестування з фахової теоретичної підготовки. По закінченню курсів слухачі отримали свідоцтво про підвищення кваліфікації з психолого-педагогічної підготовки, сертифікат про ознайомлення з новітніми технологіями, свідоцтво про підвищення робітничої кваліфікації.

Слухачі курсів отримали схвальні відгуки від голови та членів державної кваліфікаційної комісії до якої входили Цибуля В. Г. – виконуючий обовязки начальника відділу підготовки кадрів ХКАвтоКрАЗ”, Авраменко П. А. – заступник головного зварника відділу головного зварника управління головного технолога ХК «АвтоКрАЗ», педагогічні працівники Київського професійно-педагогічного коледжу і Вищого професійного училища № 7 м. Кременчука.

В свою чергу слухачі курсів відмітили високий рівень психолого-педагогічної та фахової підготовки, матеріально-технічної бази училища та забезпечення курсів підвищення кваліфікації, належний рівень організації та проведення курсів.

 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід