• Registration
Обслуговування верстатів з програмним управлінням і робототехнічних комплексів PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Середа, 01 червня 2011, 07:32

Освітньо-професійна програма  «Обслуговування верстатів з програмним керуванням і робототехнічних комплексів»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ: 131       «Прикладна механіка»

Термін навчання - 1 роки 10місяців.  Фахову підготовку спеціалістів забезпечує:

Циклова методична комісія з напряму "Машинобудування та матеріалообробка"

 

Підготовка за спеціальністю проводиться з 1992 року,

Молодший спеціаліст з кваліфікацією електромеханіка готується до професійної діяльності з монтажу, ремонту та налагодження електронних та електромеханічних систем верстатів з ПУ, інших технологічних установок та роботизованих комплексів, а також з організації їх обслуговування. Кваліфікаційною характеристикою випускника передбачено роботу в бюро відділів головного механіка, енергетика підприємств, а також в проектних і науково-дослідницьких організаціях машинобудівного профілю на первинних посадах електромеханіка. Після закінчення коледжу технік-електромеханік: виконує роботи з ремонту, налагодження обладнання, профілактичні заходи з підтримання обладнання в робочому стані; приймає участь в розробці і оформленні різної технічної документації для монтажу і експлуатації обладнання з забезпеченням норм охорони праці; виконує розрахунки з визначення потреби в запасних частинах, електрорадіоелементах, інтегральних мікросхемах; приймає участь у розробці електричних і електронних схем.

Кваліфікаційною характеристикою випускника передбачено роботу в бюро відділів головного механіка, енергетика підприємств, а також в проектних і науково-дослідницьких організаціях машинобудівного профілю на первинних посадах електромеханіка.

Після закінчення училища технік-електромеханік:

  • виконує роботи з ремонту, налагодження обладнання, профілактичні заходи з підтримання обладнання  в робочому стані;
  • приймає участь в розробці і оформленні різної технічної документації для монтажу і експлуатації обладнання з забезпеченням норм охорони праці;
  • виконує розрахунки з визначення потреби в запасних частинах, електрорадіоелементах, інтегральних мікросхемах;
  • приймає участь у розробці електричних і електронних схем.

Провідні дисципліни фахової підготовки – "Промислова електроніка"; "Основи дискретної автоматики, мікропроцесорної техніки та програмування"; "Будова і налагодження систем ПУ"; "Технічне обслуговування верстатів з ПУ і РТК"; "Електропривод і електрообладнання верстатів"; "Економіка, організація та планування виробництва".

Випускники можуть продовжувати навчання за скороченим терміном денною та заочною формами за напрямами "Інженерна механіка", "Комп’ютерна інженерія", "Системна інженерія", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології".

Останнє оновлення на Вівторок, 18 лютого 2020, 19:21
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.