• Registration
Загальна інформація PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
Вівторок, 13 вересня 2011, 16:51

Про нас

Вище професійне училище №7 м. Кременчука Полтавської області створено в 1979 році згідно з наказом Державного Комітету УРСР з професійно-технічної освіти № 138 від 4 травня 1979 року та наказом Полтавського обласного управління з професійно-технічної освіти № 68 від 14 травня 1979 року як середнє міське професійно-технічне училище № 7 з метою підготовки робітників для Кременчуцького автомобільного заводу за професіями машинобудівного напряму. З 1 серпня 1992 року з метою забезпечення потреб народного господарства України та об’єднання «АвтоКрАЗ» робітниками та спеціалістами високої кваліфікації з технологічно складних, науковоємних сучасних професій згідно з наказами Міністерства народної освіти УРСР № 217 від 24.12.1991 року та Полтавського управління народної освіти № 44 від 07.02.1992 року училище реорганізовано у вище професійне училище № 7 м. Кременчука Полтавської області.

Структура та органи управління ВПУ-7 м. Кременчука

ВПУ-7 має два підрозділи - машинобудівне і будівельне, де навчаються учні по 24 робітничими професіями та 3 спеціальностями початкової вищої школи.

Сьогодні училище має потужну навчально-виробничу базу: 35 навчальних кабінетів, 8 лабораторій, 13 навчально-виробничих майстерень, 120 одиниць металорізального обладнання, а також висококваліфікований, творчий педагогічний колектив, який працює за інноваційними технологіями, що забезпечує підготовку 850 учнів денної форми навчання. Викладання предметів та ведення діловодства здійснюється державною мовою.

В училищі створено відповідні умови праці і навчання, побуту і дозвілля. ВПУ№7 постійно розвивається, має сучасну матеріально-технічну базу з розвиненою інфраструктурою. У власності ВПУ № 7 земельні ділянки загальною площею 5,8335 га. Училище розміщено в типових комплексах, в які входять: навчальний корпус №1 з суспільно-побутовим корпусом (4917,7 м2), навчальний корпус №2 з суспільно-побутовим корпусом (4124,8 м2), навчально-виробничі майстерні №1 (2806,3 м2), навчально-виробничі майстерні №2 (1956,4 м2), два стадіони (по 8400 м2), два спортивні зали (по 288 м2). В училищі є 2 їдальні, медичний кабінет, стоматологічний кабінет, кабінет практичного психолога, бібліотека, складські приміщення. Приміщення і споруди училища обладнано відповідно до діючих нормативів та санітарних норм, експлуатуються згідно з вимогами охорони праці, правилами пожежної безпеки і санітарно-гігієнічними нормами.

Бібліотека училища має читальний зал на 40 місць. Бібліотека має доступ до мережі Інтернет з 15 комп'ютерних робочих місць. З метою візуалізації позаурочних заходів у бібліотеку придбано мультимедійний проектор та екран з дистанційним керуванням.

Іногородні учні забезпечуються місцями в гуртожитках Регіонального центру професійно-технічної освіти №1 м.Кременчука та Кременчуцького професійного ліцею ім. А.С. Макаренка.

Нині училище має замовників кадрів, з якими укладено двосторонні договори на підготовку кваліфікованих робітників та молодших спеціалістів: ПрАТ «АвтоКрАЗ», ПрАТ «Кременчуцький колісний завод», ПрАТ «Кременчуцький завод дорожніх машин», ПАТ «Крюківський вагонобудівний завод», ТОВ «МЖК Житлобуд», МПП «Меандр», ТОВ «АВМ Ампер», КГП "Собзрембуд" та інші.

Завдання педагогічного колективу

Педагогічний колектив училища створює систему навчання, яка б задовольняла кожного учня відповідно до його схильностями, інтересами і можливостями. Саме вчитель, а не комп'ютер є найважливішою складовою навчального процесу. Для ефективного використання комп'ютерів при навчанні вчитель повинен опанувати не лише теоретичні знання а й практичні навички. Для цього всі педагоги, починаючи з 2007 гола навчаються за програмою «Інтел ® Навчання для майбутнього."

Буклет на українській мові

Буклет на англійській мові

Останнє оновлення на Середа, 10 червня 2020, 17:49
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.