• Registration
Методичні рекомендації щодо підготовки, проведення та оформлення матеріалів відкритих уроків та позаурочних заходів PDF Друк e-mail
Написав Юлія Хайчіна   
Понеділок, 21 листопада 2011, 10:38

ВИЩЕ ПРОФЕСІЙНЕ УЧИЛИЩЕ №7

Методичні рекомендації щодо підготовки, проведення та оформлення матеріалів відкритих уроків та позаурочних заходів від 17.11.11.

Відкритий урок – важлива форма методичної роботи. Чітка послідовність дій і термінів щодо проведення відкритого навчально-виховного заходу – запорука його ефективності й успіху педагога.

Алгоритм підготовки до відкритого навчально-виховного заходу:

  1. Виберіть тему і опрацюйте відповідну літературу (за 1-3 місяці до проведення).
  2. Складіть план уроку та його розширений конспект. Представте їх на методичній комісії, що є попередньою перед проведенням заходу.
  3. Врахуйте зауваження колег.
  4. Складіть перший варіант методичної розробки. Форму, зміст та методичну мету погодьте з методистом училища. Зверніть увагу на обов’язковий Методичний коментар /для майстрів в/н ще Характеристика теми/ (за 3-5 робочих днів).
  5. Розмістіть об’яву про відкритий навчально-виховний захід (за 3 робочих дня).
  6. Надайте примірник розгорнутого плану методистам та керівникам структурних підрозділів (за 3 робочих дні).
  7. Проведіть урок в зазначений термін, зверніть увагу на планувальну документацію з предмета, яка повинна відповідати вимогам.
  8. Погодьте остаточний варіант методичної розробки з методистами, естетично оформіть і здайте до методичного кабінету разом  (протягом 10 днів після проведення відкритого уроку/заходу).Примітка. Усі шаблони оформлення розгорнутого плану відкритих навчально-виховних заходів розміщено на сайті училища в розділі Методичний кабінет.

Дотримуйтесь, будь ласка, структури.

Останнє оновлення на П'ятниця, 20 січня 2017, 14:18
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.