• Registration
Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях PDF Друк e-mail
Написав Валентин Костенко   
П'ятниця, 16 грудня 2011, 22:48

Освітньо-професійна програма  «Технологія обробки матеріалів на верстатах і автоматичних лініях»

СПЕЦІАЛЬНІСТЬ:  133         «Галузеве машинобудування»

Термін навчання - 1 роки 10місяців.  Фахову підготовку спеціалістів забезпечує:

Циклова методична комісія з напряму "Машинобудування та матеріалообробка"

Молодші спеціалісти з кваліфікацією технік-технолог направляються на дільниці машинобудівних підприємств в механічних, складальних, інструментальних, заготівельних цехах, відділах головного технолога, службах технолога цеху і інших підрозділах заводу на посадах: технолог цеху, старший майстер, технік, бригадир, контрольний майстер і на робітничих місцях, пов‘язаних з налагодженням, експлуатацією і обслуговуванням верстатів, де рівень кваліфікації спеціаліста вимагає спеціальної освіти.

Технік-технолог повинен:

  • розробляти технологічні процеси механічної обробки деталей і виробів та заповнювати відповідну технологічну документацію;
  • забезпечувати якісний контроль готової продукції машинобудівного виробництва;
  • здійснювати нормування праці;
  • організовувати роботу колективу, забезпечити додержання правил охорони праці і ТБ, володіти навичками однієї з робочих професій.

В процесі навчання учні оволодівають новітніми технологіями комплексної технічної підготовки виробництва за допомогою комп’ютерної техніки, що дозволяє майбутнім спеціалістам впевнено працювати на найсучасніших виробництвах, займати посади менеджерів середньої ланки, виконувати завдання з проектування виробів або з виробничого маркетингу.

Навчальним планом передбачено додатково здобуття учнями робітничої професії “Верстатник широкого профілю”.

Провідні дисципліни фахової підготовки – "Основи обробки матеріалів та інструмент; "Металорізальні верстати та автоматичні лінії"; "Технологія машинобудування та САПР"; "Технологічне оснащення"; "Технологічні основи програмування для верстатів та системи ЧПК"; "Економіка, організація та планування виробництва".

Випускники користуються в даний час високим попитом на ринку праці в регіоні, можуть продовжувати навчання за скороченим терміном денною та заочною формами за напрямом "Інженерна механіка" в Кременчуцькому національному університеті ім. М.Остроградського.

 

Останнє оновлення на Вівторок, 18 лютого 2020, 19:20
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2020. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід

Реєстрація

*
*
*
*
*

Fields marked with an asterisk (*) are required.