• Registration
Консультації PDF Друк e-mail
Написав Лариса Рашевська   

Графік консультацій з 12.02.18 по 16.02.18

П І Б

12.02.2018

13.02.2018

14.02.2018

15.02.2018

16.02.2018

Бажан-Пушкіна Ю.П.

 

 

Е2-15 істор.25/2 7:40

Е1-15 істор.25/2 15:50          ОВ1-14 культур.25/2 7:40

 

Башко-Захаревич В.О.

 

О1-15 іноз.мова 41кб 15:50

О1-15 іноз.мова 41кб 15:50

О1-15 іноз.мова 41кб 7:40

 

Глазкова Н.М.

 

Е2-16 укр.мова 43/2 14:55

ВН1-17 укр.мова 43/2 7:40

 

ВН1-17 укр.мова 43/2 7:40

Горпинченко В.І.

 

Ш1-17 Математ. 32/2 14:00 С1-17 Математ. 32/2 14:00

ОВ1-15 матем.32/2 7:40

 

М1-16 матем. 32/2 14:00      ОВ1-15матем. 32/2 7:40

Дрипан Ю.А.

 

 

 

Е1-15 осн.енерг.16кб 7:40

Е1-15 ох.пр 16кб 14:55                   Е2-15 осн.енерг. 16 кб 7:40

Єфремова О.Л.

 

О1-17 ТКОІ 31к. 15:40

 

ОП1-17 ТКОІ 31кб 7:40

 

Жосан В.О.

Е1-15 Електрот. з осн. 25к. 14:00                                  Е1-14 КП 25к. 7:40; 15:50

Е2-15 електр.з осн.25 кб 15:50   Е1-14 КП 25кб 14:00, 14:55

Е1-14 елект.маш. 25кб 7:40   Е1-14 КП 25кб 15:50

 

Е1-16 електр.з осн 25кб 7:40   Е2-16 електр.з осн 25кб 15:50  Е1-14 КП 25 кб 14:55,15:50

Закревська Н.І.

 

ВН1-17 Техн.креслення 21к. 15:50

 

М1-16 буд.крес. 21кб 14:00

 

Іванов О.О.

 

 

 

ОП1-17 опер.сист та обс. 35кб 14:55 ОП1-15 осн.комп.гр та веб 35кб 7:40

 

Іванченко С.С.

ВН1-16 Іноз. Мова 17/2 15:50

 

ВН1-15 іноз.мова 17/2 7:40

 

 

Кабаченко І.Г.

ТУЗ-17 ДР 4/2 7:40; 15:50           З1-13 ДП 4/2 16:30; 17:25

ТУЗ-17 ДР 4/2 15:50                        З1-13 ДП 4/2 16:30, 17:25

ТУЗ-17 ДР 4/2 15:50                       М1-16 тех.монт.роб 4/2 7:40           З1-13 ДП 4/2 16:30, 17:25

 

З1-13 ДП 4/2 16:30, 17:25

Костенко В.Г.

 

 

ОВ1-15 основ.автом. 24кб 15:50   ОВ1-14 буд.нап.сисит.з ПУ 24кб 7:40

ОВ1-14 КП 24кб 14:00,14:55

Е1-14 осн.електр. 24кб 7:40  Е1-14 вим.елек.маг.вел 24кб 14:00

Костенко О.В.

 

 

О1-15 осн.опад. 43кб 7:40

Е1-13 екон ОПВ 43кб 7:40               Е1-13 тех.нор. 43кб 14:00

О1-15 бух.об 43кб 15:50               Ш1-15 осно.екон 43кб 7:40

Костогриз О.В.

 

 

 

ОВ1-17 буд.та пр кер. 18кб 7:40  ОВ1-16 ПА 18кб 16:30                 ОВ1-15 ДР 18кб 14:00,14:55

ОВ1-15 ДР 18кб 15:50         ВН1-14 програм.18 кб 7:40

Кривенко Н.А.

 

 

Ш1-17 фізика 45/2 7:40         С1-17 фізика 45/2 7:40

З1-17 фізика 45/2 7:40

Е1-17 фізика 45/2 7:40

Кривенко О.М.

 

Е1-16 осн.комп.гр 15кб 15:50

ВН1-14 осн.обр 15кб 7:40              ВН1-14 тех.маш.15кб 15:50

ВН1-14 КП 15кб 14:00,14:55

Е1-16 осн.комп.гр 15кб 7:40  ОВ1-14 нар.г 15кб 14:00

Мазур В.І.

 

Е1-13 ДП 23кб 14:00, 14:55

Е2-16 спецтехн. 23 кб 7:40                Е2-15 спецтех. 23 кб 15:50

Е1-16 спецтехн. 23кб 15:50

Е1-13 ДП 23кб 14:00, 14:55

Музикіна Л.І.

 

 

ОП1-15 істор.5/2 7:40

М1-16 історія 5/2 7:40

ВН1-16 істор. 5/2 14:00

Несен Н.М.

 

О1-15 іноз.мова 44/2 15:50

О1-15 іноз.мова 44/2 15:50            Ш1-15 іноз.мова 44/2 7:40

О1-15 іноз.мова 44/2 7:40

 

Німченко О.А.

 

 

 

 

З1-16 біол.екол. 44кб 7:40

Новікова Т.М.

 

 

 

ОВ1-17 інформ.34кб 14:55   ВН1-15 інф.тех. 34 кб 7:40

 

Пінчук Г.Г.

З1-13 ДП 22к. 16:30; 17:25

Е1-13 ДП 22кб 14:00, 14:55       З1-13 ДП 22кб 16:30, 17:25

З1-13 ДП 22кб 16:30, 17:25

ОВ1-15 доп.та тв 22кб 7:40   З1-13 ДП 22кб 16:30,17:25

Е1-13 ДП 22кб 14:00, 14:55

Прокопенко А.О.

О1-17 Укр.мова 18/2 15:50              Е2-15 Укр. Мова 18/2 7:40

 

Е1-17 укр.мова 18/2 14:55                З1-17 укр.мова 18/2 15:50                 З1-16 укр.мова 18/2 14:00

 

О1-17 укр.мова 18/2 7:40       Е2-15 укр.мова 18/2 15:50     О1-15 укр.літ 18/2  14:55

Ричка Т.М.

З1-13 ДП 33к. 16:30; 17:25

З1-13 ДП 33к. 16:30; 17:25

З1-17 електр.з осн 33кб 7:40   З1-13 ДП 33кб 16:30, 17:25

Ш1-17 електрот.33кб 7:40        З1-13 ДП 33кб 16:30, 17:25

З1-13 ДР 33кб 16:30, 17:25

Рябич Л.М.

ОП1-17 Укр.мова 7/2 15:50  ВН1-16 Укр мова 7/2 7:40 М1-16 Укр. Мова 7/2 14:55

ОП1-16 укр.мова 7/2 14:55       М1-16 укр.мова 7/2 15:50

ОП1-17 укр.мова 7/2 7:40   ОВ1-17 укр.мова 7/2 14:55   ВН1-16 укр.мова 7/2 14:00  ОП1-16 укр.мова 7/2 15:50

 

ОП1-17 укр.мова 7/2 15:50  ОВ1-17 укр.мова 7/2 7:40

Селіков О.В.

Ш1-15 ДР 8/2 7:40; 15:50

Ш1-15 ДР 8/2 15:50

Ш1-15 тех.шт.роб. 8/2 15:50

Ш1-15 ДР 8/2 15:50

Ш1-15 ДР 8/2 15:50

Ступка М.І.

 

 

Е1-15 осн.тр.зн 3/2 7:40

Е2-15 осн.тр.зн 3/2 15:50               Ш1-15 осн.пр.зн 3/2 7:40

 

Сюсюрченко О.П.

ВН1-13 КП 42к. 14:00; 14:55

ВН1-15 ДР 42кб 15:50

ВН1-15 ДР 42кб 15:50                 ВН1-13 екон.ОПВ 42кб 7:40

ВН1-16 тех.шл.роб. 42кб 7:40             ВН1-15 ДР 42кб 15:50

ВН1-15 ДР 42кб 15:50

Токшелукова Л.С.

 

ОВ1-15 біол.екол. 14/2 7:40

 

 

 

Чепурна А.І.

ОВ1-15 Іноз. мова 17к. 15:50

 

ОВ1-14 іноз.мова 17кб 14:00

 

 

Чіркова Н.В.

 

 

Е1-16 матем. 23/2 7:40

Е2-15 математ.23/2 7:40

ВН1-15 матем.23/2 7:40

Останнє оновлення на Середа, 14 лютого 2018, 01:23
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2018. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід