• Registration
VI Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті» PDF Друк e-mail
Написав Юлія Хайчіна   
Середа, 29 жовтня 2014, 21:11

21-23 жовтня 2014 року у Києві відбувся Шостий Міжнародний форум-презентація «Інноватика в сучасній освіті», організований за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної Академії педагогічних наук України, компанії «Виставковий Світ».

На форумі було представлено 560 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, фондів, асоціацій, закордонних освітніх агенцій, підприємств, бізнес-структур з 22 регіонів України, Польщі, США, Франції та Словаччини.

У ході освітнього форуму учасники презентували інноваційні розробки та проекти, педагогічні технології, досвід упровадження інновацій у діяльність закладів освіти, новітні методики як невід’ємні складові підвищення якості освіти для підготовки фахівців.

Більше семи тисяч відвідувачів побували на презентації професійних досягнень освітянських колективів, вищих навчальних закладів та наукових установ; познайомилися з кращим досвідом організації навчально-виховного процесу, сучасними науково-методичними розробками, інноваційними та інформаційними технологіями, авторськими проектами і новою навчальною літературою.

Майбутні абітурієнти, які прагнуть отримати професію і яким необхідно визначитися з вибором навчального закладу, на стендах учасників форуму змогли ознайомитися з умовами прийому та навчання у закладах освіти, з міжнародними освітніми програмами, програмами обміну та поспілкуватися зі студентами і викладачами.

Освітню систему м. Кременчука представляли 2 учасники:

 • КНУ ім.Остроградського;
 • ліцей №5 ім. Т.Г.Шевченка.

Під час проведення 32 науково-практичних конференцій, тематичних семінарів, круглих столів та презентацій освітяни й науковці з різних регіонів країни змогли поспілкуватися та обмінятися власним досвідом реалізації інноваційних освітніх проектів.

22 жовтня представники ВПУ №7 (методист Ю.М.Хайчіна та викладач Ю.А.Люта) взяли участь у семінарі Департаменту професійно-технічної освіти і науки України та відділення науково-методичного забезпечення змісту професійно-технічної освіти «Інноваційні підходи до підготовки конкурентоспроможних робітників».

Семінар проводив Супрун В’ячеслав Васильович, директор Департаменту профтехосвіти Міністерства освіти і науки України.

Проблематика його виступу заключалася в

 • прийнятті закону «Про вищу освіту»,
 • кадровому забезпеченні ПТНЗ.

Методист Ю.М.Хайчіна виступала з доповіддю «Діяльність вищого професійного училища № 7 м.Кременчука по забезпеченню регіонального ринку праці висококваліфікованими робітниками», де висвітлила основні шляхи підвищення рівня підготовки кваліфікованих робітників

   • тісну співпрацю ВПУ №7 з підприємствами - замовниками кадрів;
   • співпрацю ВПУ №7 з ВНЗ;
   • матеріально-технічне забезпечення.

Останнє оновлення на Четвер, 27 листопада 2014, 08:42
 
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2019. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід