• Registration
Останні новини
День вишиванки! PDF Друк e-mail
Написав Ігор Іжевський   
П'ятниця, 18 травня 2018, 14:12

17 травня в Україні відзначається День вишиванки.

Детальніше...
 
День вишиванки! PDF Друк e-mail
Написав Ігор Іжевський   
П'ятниця, 18 травня 2018, 14:12

17 травня в Україні відзначається День вишиванки.

Детальніше...
 
Молодіжний вестиваль з інформаційних технологій "Vesnasoft" у м.Кропивницький PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Вівторок, 15 травня 2018, 14:02

12 травня делегація нашого училища у складі учнів групи ОП1-17 Михайла Саніна, Федора Колодяжного та викладача Олександра Іванова відвідала Кіровоградський обласний молодіжний фестиваль з інформаційних технологій "Vesnasoft", що проходив у м.Кропивницький. Метою поїздки було ознайомлення з досвідом проведення змагальних заходів з ІТ, підготовкою та захистом проектів з робототехніки, програмних розробок та веб-дизайну.  Під час фестивалю учасники делегації змогли прийняти участь у різноманітних квестах-міні майстер-класах (програмування роботів, комп'ютерна графіка, електроніка, математична логіка та інших), ознайомитися з роботою 3D принтерів різноманітних конструкцій та виставками з робототехніки місцевих закладів вищої освіти. Найцікавішою частиною  фестивалю було змагання команд-учасників хакатону з програмування, які виконували завдання мовою JavaScript, та захист проектів конкурсантів.
Однак, відвідування Кропивницького не обмежилось тільки фестивалем. Було здійснено оглядову екскурсію історичним центром міста, відвідано краєзнавчий, художній музей та дендропарк. 
Семінар – практикум фірми Хенхель Баутехнік Україна PDF Друк e-mail
Написав Вероника Мазур   
Вівторок, 15 травня 2018, 06:54

10.05.2018р. на базі Вищого професійного училища №7 м. Кременчука Полтавської області був проведений семінар-практикум «Влаштування систем утеплення будівель з подальшим опорядженням матеріалами МТ «Сеrеsit»» для фахівців будівельної галузі.

В ході семінару технічний консультант компанії Олефір Анатолій представив новинки продукції, які з’явилися на ринку. В презентації були показані можливі дефекти роботи, які виникали в ході порушення технологічного процесу. Були представлені різні рішення по системам утеплення в зв’язку з технічними вимогами до того чи іншого фасаду (стійкість до удару, пожежна безпека, екологічність).

Практична частина включала в себе демонстрацію нових матеріалів: декоративні штукатурки, гнучка гідроізоляція, армуючі матеріали, практичні відео уроки. Учасники семінару мали змогу власноруч спробувати нові матеріали в роботі.

Учасники семінару відзначили:

1. Актуальність даного семінару.

2. Практичну важливість проведеного під час семінару обміну думками та досвідом.

3. Технічні можливості представленого матеріалу на ринку будівельних матеріалів.

4. Матеріали семінару можуть бути використані учасниками в їх професійній діяльності.

Останнє оновлення на Вівторок, 15 травня 2018, 07:08
 
Здобутки учнів училища на Всеукраїнському конкурсі з інформаційних технологій "iTalent" PDF Друк e-mail
Написав Олександр Іванов   
Вівторок, 08 травня 2018, 09:25

Нещодавна завершився весняний сезон всеукраїнського конкурсу з інформаційних технологій для дітей та молодді "iTalent".  Троє учнів групи ОП1-16 стали дипломантами конкурсу у номінаціях "Цифро фото" та "2D графіка", де представляли свої роботи за темами "Комікси у стилі стімпанк" та "Глибинна обробка цифрого фото". Діана Радочина та Єгор Звягінцев отримали дипломи, як автори робіт, що увійшли у перелік кращих з цифрого фото, а робота Миколи Сипка потрапила у топ 10 робіт з 2d графіки.


 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 7
Fitness ReLady
Ukrainian English French German Russian
Copyright © 2018. Вище професійне училище №7. Designed by Lehrer

S5 Box

Вхід